Вітаємо на сайті комп'ютерної мережі ChokolovkaNet

  Домашня Мережа - це дуже зручний для користувача спосіб для підключення до мережі Інтернет.У чому ж полягає зручність? Все дуже просто. У Вашу квартиру заводиться окремий кабель, який об'єднує Ваш комп'ютер з комп'ютерами Вашого будинку, району, міста на швидкості до 100 Мбіт/с. В результаті такого об'єднання виходить локальна комп'ютерна мережа з безліччю переваг. Тепер усі комп'ютери мережі можуть спілкуватися один з одним (ігри, обмін різноманітною інформацією). Більше того, локальна мережа підключена до глобальної мережі Інтернет, і Ви можете насолодитися всіма принадами спілкування зі світом.

  Для домашніх мереж характерний дуже приємний момент - для доступу в Інтернет Вам не потрібен модем і відповідно телефон у Вас не зайнятий, а в разі почасової оплати за телефон Ви ще й економите на грошах.


Робота мережі за умов війни
04.03.2022
Шановні користувачі!

У цей важкий для України час ми робимо все, що від нас залежить, щоб у вас залишався доступ до основного джерела актуальної інформації та зв'язку з близькими людьми – Інтернету. У поточних умовах ми максимально намагаємося забезпечити стабільне функціонування мережі, але, крім зусиль наших співробітників, це вимагає регулярних фінансових вкладень. Саме ваша щомісячна плата забезпечує стабільну роботу мережі, ремонт пошкоджень та заробітну плату нашому технічному персоналу.

Якщо ви залишаєтеся у Києві та плануєте користуватися послугами нашої мережі, будь ласка, спробуйте внести оплату за Інтернет.
 
<< Start < Prev 1 2 Next > End >>

Results 5 - 5 of 5
Особистий кабінет
Номер договору:
Пароль: