Вітаємо на сайті комп'ютерної мережі ChokolovkaNet

  Домашня Мережа - це дуже зручний для користувача спосіб для підключення до мережі Інтернет.У чому ж полягає зручність? Все дуже просто. У Вашу квартиру заводиться окремий кабель, який об'єднує Ваш комп'ютер з комп'ютерами Вашого будинку, району, міста на швидкості до 100 Мбіт/с. В результаті такого об'єднання виходить локальна комп'ютерна мережа з безліччю переваг. Тепер усі комп'ютери мережі можуть спілкуватися один з одним (ігри, обмін різноманітною інформацією). Більше того, локальна мережа підключена до глобальної мережі Інтернет, і Ви можете насолодитися всіма принадами спілкування зі світом.

  Для домашніх мереж характерний дуже приємний момент - для доступу в Інтернет Вам не потрібен модем і відповідно телефон у Вас не зайнятий, а в разі почасової оплати за телефон Ви ще й економите на грошах.


Зміна тарифних планів з 1 березня 2022р.
04.02.2022
Шановні абоненти!

Дякуємо вам за те, що вибрали нас як провайдера доступу до мережі Інтернет.

Довгий час ми не піднімали вартість наших тарифних пакетів та використовували виключно внутрішні ресурси компанії на модернізацію обладнання та витратні матеріали, необхідні для стабільної роботи мережі. Однак у зв'язку з незалежними від нас економічними умовами в Україні ці витрати, вартість електрики, а також вартість зовнішніх каналів доступу до Інтернету значно зросли. Ми, як і раніше, робитимемо все, що від нас залежить, щоб умови користування нашими послугами для вас були максимально комфортними.

У зв'язку з цим повідомляємо, що, починаючи з 1 березня 2022 року, вартість деяких тарифних пакетів буде змінена.

Для абонентів на Радіоринку (Ушинського 4):
Тариф Радар-150 буде замінено на Радар-200 вартістю 200 грн/місяць
Тариф Радар-225 буде замінено на Радар-250 вартістю 250 грн/місяць

Для гаражних кооперативів:
Тариф Кооп-130 буде замінено на Кооп-180, вартістю 180 грн/місяць
Тариф Кооп-150 буде замінено на Кооп-200, вартістю 200 грн/місяць

Сподіваємося на Ваше розуміння.
 
<< Start < Prev 1 2 Next > End >>

Results 5 - 5 of 5
Особистий кабінет
Номер договору:
Пароль: