Телебачення на всіх пристроях від нашого партнера TRINITY-TV

 

Телебачення на всіх від нашого партнера TRINITY-TV - це більше 150 каналів у цифровій якості, доступних для перегляду на телевізорі ноутбука, планшета та смартфона! Підбірка каналів у HD-якості. Більше того, один клієнт у рамках договору може активувати до чотирьох пристроїв.

 Наповнення каналів та ціни

 


НА ЛЮБОМ УСТРОЙСТВЕ

5 000+ фільмів

200+ каналів

Перемотування ефіру

 


Trinity TV на телевизоре

 

ТЕЛЕВІЗОР

Не секрет, що активація сервісу TRINITY на сьогоднішній день найпростіша з існуючих! Зайдіть до бібліотеки програм у вашому телевізорі, знайдіть та встановіть програму TRINITY TV на свій телевізор. Потім відкрийте, активуйте необхідний тариф у власному кабінеті мережі "ChokolovkaNET" та введіть код активації, який відображається на екрані пристрою.

 Детальніше

 

 Trinity TV на Inext

Медіаплеєр

Сервіс TRINITY-TV може працювати будь-де! За допомогою мультимедійної приставки Ви можете перетворити будь-який телевізор на найсучасніший пристрій. Процес цього перетворення простий - виберіть приставку, яка у Вас є і дотримуйтесь інструкцій! Якщо ви не маєте приставки — Ви можете купити її у нас.

 Детальніше

 


Trinity TV на PC

КОМП'ЮТЕР

Найбільш поширений пристрій, на якому користуються програмою TRINITY-TV – це комп'ютер! До ваших послуг сервіс, в якому Ви отримаєте рейтингові канали ТБ і кінозал. Безумовно, на комп'ютері Ви можете знайти в Інтернеті все що завгодно... Але тільки в цьому сервісі зібрано найкраще! Завантажте програму на свій комп'ютер і припиніть постійний пошук.

Детальніше

 


Trinity TV на Android планшете

ANDROID ПЛАНШЕТ

Бажаєте перетворити планшет на Ваш маленький телевізор? Це правильне рішення! Використовуйте можливості вашого планшета на 100%! Встановіть програму TRINITY-TV і дивіться найрейтинговіші канали а також архів якісних фільмів та популярних передач. Це все, що Вам потрібно для боротьби зі нудьгою! Завантажуйте програму TRINITY-TV з Play-Market і проводьте час із захоплюючим контентом!

Детальніше

 


Trinity TV на Android телефоні

ANDROID СМАРТФОН

Найбільша властивість TRINITY-TV - телебачення в кишені! І не лише ТБ... З тобою завжди добірка нових фільмів та передач. Телебачення та кінотеатр для смартфонів це ідеальне рішення для активних людей. У парку, кафе та транспорті достатньо доступу в інтернет. Качай додаток TRINITY-TV з Play-Market та нехай розваги завжди будуть у тебе під рукою.

Детальніше


 
Особистий кабінет
Номер договору:
Пароль: