Про мережу
Що таке Домашня Мережа?

  Домашня Мережа - це дуже зручний для користувача спосіб для підключення до мережі Інтернет.У чому ж полягає зручність? Все дуже просто. У Вашу квартиру заводиться окремий кабель, який об'єднує Ваш комп'ютер з комп'ютерами Вашого будинку, району, міста на швидкості до 100 Мбіт/с. В результаті такого об'єднання виходить локальна комп'ютерна мережа з безліччю переваг. Тепер усі комп'ютери мережі можуть спілкуватися один з одним (ігри, обмін різноманітною інформацією). Більше того, локальна мережа підключена до глобальної мережі Інтернет, і Ви можете насолодитися всіма принадами спілкування зі світом.

  Для домашніх мереж характерний дуже приємний момент - для доступу в Інтернет Вам не потрібен модем і відповідно телефон у Вас не зайнятий, а в разі почасової оплати за телефон Ви ще й економите на грошах.

  Такий спосіб підключення до Інтернету набагато зручніший, простіший і дешевший, а враховуючи більш високу швидкість і надійність з'єднання він ще й приємніший. Це і називається Домашня комп'ютерна мережа, тобто підключення окремих житлових будинків до Інтернету за допомогою виділеної лінії. Це дозволяє кожному мешканцю, який має вдома комп'ютер, користуватися ресурсами Інтернету 24 години на добу, достатньо тільки увімкнути комп'ютер.

ChokolvokaNet - м. Київ, Солом'янський район

На даний момент наша мережа об'єднує в себе безліч будинків у Солом'янському районі міста Києва. "ChokolvokaNet" була заснована в 2000 році групою ентузіастів. Останні кілька років мережа стала стрімко розвиватися.

Особливо уважно ми ставимося до цінової політики компанії "ChokolvokaNet" формуючи ціни таким чином, щоб кінцевому споживачеві не доводилося вибирати між конкуруючими фірмами. Не ломати голову у кого більше послуг і який тариф вибрати, або у кого більш лояльні ціни. Наші тарифи прозорі. Тому, ознайомившись з нашими тарифами, Ви зробите правильний вибір і "ChokolvokaNet" також стане і Вашою домашньою мережею.

 
Особистий кабінет
Номер договору:
Пароль: